dětské oblečení, dětský second hand

Velikosti
- - -, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164, 170, 176, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Značky
Adams , Adidas, Airwalk, Anglie, Animal, Avengers, Avon, Babble Boom, Baby, Baby Boutique, Baby Mac, bambini, Barbie, Bench., Benetton, Bhs, billabong, Blue Base, BlueZoo, Boots, Bratz, Burberry, C&A, Carbrini, Cartoon Network, Champion, Cherokee, Chicco, CQ, Dare2b, DEBENHAMS, DENIM, Diadora, Diesel, Disney, Dolce&Gabbana, Duffer, e-vie angel, EARLY DAYS, Ed Hardy, Elle, Ellesse, Esprit, Ethel Austin, Everlast, F&F, Fila, FIRST YEARS, FISHER PRICE, Fruit of the Loom, GAP, GEORGE, Girl2Girl, Girlz Unlimited, Gloss, Guess, H&M, Hasbro, Head, Hello Kitty, Hitec, Inglesina, Jac Baby, JANÉ, Jasper Conran, John Lewis, John Lewis, JOMA, Kappa, Kidz Unlimited, Kute, Kylie, LA Gear, Lacoste, LADYBIRD, LAMAZE, Lazy Town, Le Coq Sportif, LEGO, Levis, LITTLE TIKES, LONSDALE, M&Co, MACKAYS, Mamas Papas, MARKS & SPENCER, Marvel, Matalan, MATTEL, MAXI COSI, Mayoral, mckenzie, MEXX, Mini Boden, mini mode, Minoti, Miss E-vie, Monsoon, MORRIS MOUSE, MOTHERCARE, Mutsy, NAFNAF, name it, Navigator, New Look 915, NEXT, NIKE, No Fear, Old Navy, ORIFLAME, Oshkosh, O´NEILL, Pampolina, Pampolina, Patrick, PEG-PÉREGO, Peppa Pig, Primark, PUMA, Pumpkin Patch, Pumpkin Patch, quiksilver, QUINNY, Ralph Lauren, Rebel, Redherring, REEBOK, Regatta, Replay, Rip Curl, Rocha.John.Rocha, Roxy, Russell Athletic, SASSY, Slazenger, Sophie, St. Bernard, Tammy, TCM, Ted Baker, TESCO, Thomas, Tigerlily, Timberland, tiny ted, Tommy Hilfiger, TOPOLINO, topshop, Trespass, TU, UMBRO, Vertbaudet, Young Dimension, ZAPF CREATION, Zara

Obchodní podmínky

1. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy jsou položky výslovně uvedené v objednávce (dále jen zboží). Prodávající se zavazuje, že bude dodávat zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží, vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR.

Veškeré uskutečněné objednávky jsou považovány za ZÁVAZNÉ. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, které jsou k dispozici na www.mimimoda.cz, a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka

Storno objednávky - zákazník nemá možnost stornovat objednávku sám. Storno může provést pouze provozovatel po předchozí domluvě, a to do doby expedice. Po expedici zásilky, již nelze objednávku stornovat.

Nevyzvednutí zásilky - nevyzvednutí zásilky na dobírku není pokládáno za odstoupení od smlouvy a zákazník tak bude požádán o úhradu poštovného. V případě, že nebude toto poštovné uhrazeno do 7 dnů, vyhrazujeme si právo takového zákazníka v budoucnu neobsluhovat.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží nelze z určitých důvodů dodat.

V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

Každý zákazník může mít pouze jednu registraci.

3. Podmínky rezervací

a. Rezervace jsou závaznou objednávkou, proto je nelze rušit.

b. Rezervace jsou vždy na dobu 14 dnů od vložení prvního kusu oblečení do rezervací. Během této doby můžete kdykoliv přidávat jakékoliv zboží.

c. Uzavírání rezervací:

- rezervace můžete kdykoliv během 14 denní lhůty sami uzavřít objednávkou
- rezervace jsou uzavřeny automaticky po uplynutí 14 denní lhůty pro rezervace nebo pokud celková cena zboží v rezervacích překročí částku 3000Kč

d. Úhrada objednávky po uzavření rezervací je možná pouze bankovním převodem. Po uzavření rezervací je Vám odeslán potvrzující email s podklady k platbě a rekapitulací objednávky a dále jsou podklady k platbě okamžitě v záložce Podklady k platbě a nákupy

V případě objednávky nad 3000Kč požadujeme platbu předem na náš účet.

e. Při porušení obchodních podmínek nebo neodebrání objednávky, je zákazníkovi možnost rezervací zakázána to samé se týká dobírky.

4. Provozovatel

Provozovatelem eshopu mimimoda.cz je ing. Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 41301 Roudnice nad Labem, IČO: 72640707, kontaktní email: info@mimimoda.cz

5. Způsob úhrady

Bankovním převod - částku zasílejte na účet číslo 183889753/0600, prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 7 dnů ode dne objednávky. U částek překračující 3000 Kč se tato doba zkracuje na 2 dny. Na tuto lhůtu nemá vliv, že z nějakého důvodu nedorazil potvrzovací email. Podklady k platbě jsou okamžitě v záložce Podklady k platbě a nákupy
Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, platí cenová nabídka zboží vždy po dobu uveřejnění na www.mimimoda.cz K ceně zboží jsou připočítávány náklady na doručení.

Převod složenkou na účet - částku zasílejte na účet číslo 183889753/0600, uveďte adresu majitele účtu: Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 41301 Roudnice n. L. I zde prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 3 dnů ode dne objednávky. U částek překračující 3000 Kč je tato doba 2 dny.

Dobírka - částku zaplatíte přepravci (Česká pošta) při převzetí zboží.
Zaslání faktury -  Standardním způsobem fakturace je elektronická fakturace. Doklad o zaplacení objednávky je zasílán elektronickou poštou ihned po přičtení úhrady na náš účet na email uvedený v objednávce. Prosíme tedy o zadání správné a funkční emailové adresy. Pokud si přejete zasílat papírové faktury poštou, je to možné. Zaslání papírové faktury je zpoplatněno. Naše daňové doklady splňují veškeré zákonem definované náležitosti a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. §28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví.
Zasíláním daňových dokladů v elektronické podobě se snažíme přispět k ochraně životního prostředí.

6. Autorský zákon

Fotografie zboží  podléhají autorskému zákonu a je zakázáno fotografie jakkoliv šířit dále.Jakékoliv použití fotografií zboží bude mít za následek řešení tohoto prohřešku soudní cestou. Pokud zákazník naše fotografie zneužije nebo použije pro své vlastní účely, nebude již na našem webu obsloužen.

7. Zboží

Naše zboží doplňujeme pravidelně 2x týdně každé pondělí a čtvrtek v 8:00 hod. a řadí se sestupně od nejnovějšího (jak na hlavní straně tak v jednotlivých kategoriích)

Zboží nabízené v našem internetovém obchodě je dovážené z Anglie. Jednotlivé zboží je nafoceno a popsáno. Zboží je nafoceno co nejpřesněji, ale i tak může dojít ke zkreslení barev úpravou fotografií nebo různou světelnou intenzitou, druhem Vašeho monitoru, apod.

Míry uvedené zkratky: d - délka, š - šířka, r - rukáv od krku, n - vnitřní délka nohavice, pas - vždy polovina obvodu.

Stav zboží je rozdělen do několika kategorií:

super - zboží nenošené, nové bez cedulek nebo s minimálními známkami nošení

velmi pěkný - zboží nošené, ale velmi pěkné, vhodné do školky a školy, na parádu

velmi dobrý  - zboží s mírně viditelnými známkami nošení, žmolečky, nějaká malinká vada, většinou také vhodné do školky a školy

dobrý  - zboží s většími známkami nošení, vhodné na donošení nebo na nošení doma

8. Cena

Objednávky placené bankovním převodem jsou expedovány do 3 pracovních dnů po přijetí peněz na náš účet (kromě svátků, víkendů a předem avizovaných dovolených, či při nemoci). Pokud nebude prodávající schopen z jakéhokoliv důvodu zboží dodat, bude kupující neprodleně informován a dohodnut s ním další postup.

Zásilky jsou rozesílány jako Obchodní balíky - tyto balíky mají úložní dobu 7 dnů, po uplynutí této lhůty jsou balíky zasílány zpět. Zásilky jsou doručeny vždy maximálně do 2 dnů od data odeslání, pokud do této doby balíček neobdržíte, kontajktujte svoji poštu.

Kupující je povinen prohlédnout zboží při jeho převzetí. Zjistí-li mechanické poškození obalu zboží, je povinen neprodleně zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození sepsat záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy zboží nese dopravce. Kupující je povinen o míře poškození zboží neprodleně informovat prodávajícího.

Nebude-li objednané zboží zaplaceno do 3 kalendářních dnů od data objednání (u částek překračující 3000 Kč do 2 dnů), bude objednávka automaticky zrušena a zboží bude opět nabízeno v internetovém obchodě dalším kupujícím.

9. Dodací podmínky

Objednané zboží je rozesíláno po celém území České republiky, a to prostřednictvím České pošty. Objednávky jsou expedovány na adresu uvedenou v objednávce do 3 pracovních dnů od jejich přijetí.

10. Způsob doručení

Objednávky jsou rozesílány přes Českou poštu, osobní odběr není možný.
Bankovní převod - poštovné a balné 79,-
Dobírka - poštovné a balné 119,-

Na nové zboží se vztahuje 2 letá záruční doba. Na zboží secondhandové, se záruka nevztahuje.

11. Záruční doba

Nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, zaručujeme Vám právo na vrácení zboží do 14 dnů po obdržení zásilky.

12. Vrácení zboží

V případě, že nejste z jakéhokoliv důvodu se zbožím spokojeni, kontaktujte nás na info@mimimoda.cz

Zaručujeme Vám právo na vrácení zboží v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., kdy  má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit.

Zboží vracejte na adresu:
Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 413 01 Roudnice nad Labem (bez textu mimimoda.cz)

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku, takový balík nebude přijat. Vrácené zboží musí být čisté a v původním stavu s nálepkou čísla produktu.

Náklady na poštovné při vracení zboží zpět dodavateli hradí zákazník dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.3 Po obdržení zboží vám bude vrácena částka podle dohody na bankovní účet do 7 dnů od přijetí reklamované zásilky.

Odstoupí-li zákazník od smlouvy (vrácení celé objednávky) dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.1 budou mu náklady za dodání zboží vráceny ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.2. V případě, že bude vrácena jen část objednávky, budou náklady za dodání zboží vráceny poměrným způsobem.

Při reklamaci počtu kusů zboží v dodané objednávce, pošlete zpět celou objednávku včetně dodacího obalu. V reklamačním řízení bude porovnána váha Vámi vráceného balíčku s váhou od České pošty.

Vyhrazujeme si právo ukončit obchodní vztah s nakupujícím, jehož reklamace a vracení zboží je neúměrné.

Při vyplňování objednávky nebo registrace prosíme o uvedení správného a funkčního emailu. Všechna komunikaci probíhá elektronickou poštou - potvrzení rezervace, potvrzení objednávky a zaslání podkladů k platbě, zaslání faktury a oznámení o odeslání a zaplacení objednávky. Registrací souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li chtít zrušit zasílání informačních e-mailů kliknete v dolním části informačního emailu na link pro zrušení zasílání.

Pro uskutečnění obchodu a vyřízení Vaší objednávky potřebujeme některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou použity pouze pro vyřízení objednávky. Registrací budete informováni emailem o novinkách a změnách na našich webových stránkách.

13. Emailová adresa

Budete-li chtít zrušit zasílání informačních e-mailů kliknete v dolním části informačního emailu na link pro zrušení zasílání.

14. Ochrana osobních dat

Při vyplňování objednávky nebo registrace prosíme o uvedení správného a funkčního emailu. Všechna komunikaci probíhá elektronickou poštou - potvrzení rezervace, potvrzení objednávky a zaslání podkladů k platbě, zaslání faktury a oznámení o odeslání a zaplacení objednávky. Registrací souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Budete-li chtít zrušit zasílání informačních e-mailů kliknete v dolním části informačního emailu na link pro zrušení zasílání.
Pro uskutečnění obchodu a vyřízení Vaší objednávky potřebujeme některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou použity pouze pro vyřízení objednávky. Registrací budete informováni emailem o novinkách a změnách na našich  webových stránkách.


Přihlášení