dětské oblečení, dětský second hand

Velikosti
- - -, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104, 110, 116, 122, XS, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164, 170, 176, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Značky
abercrombie, Adams , Adidas, Airwalk, Alpine Pro, Anglie, Animal, Armani, Avengers, Babble Boom, Baby, Baby Boutique, Baby Mac, bambini, Barbie, Batman, Bench., Benetton, Bhs, billabong, Blue Base, BlueZoo, Boots, Bratz, Burberry, C&A, Carbrini, Cartoon Network, Champion, Cherokee, Chicco, CQ, Dare2b, DEBENHAMS, DENIM, Diadora, Diesel, Disney, Dolce&Gabbana, Dunnes, e-vie angel, EARLY DAYS, Ed Hardy, Elle, Ellesse, Esprit, Ethel Austin, Everlast, F&F, Fila, FIRST YEARS, FISHER PRICE, Fruit of the Loom, GAP, GEORGE, Girl2Girl, Girlz Unlimited, Gloss, Guess, H&M, Hasbro, Head, Hello Kitty, Hitec, Inglesina, Jac Baby, Jack Jones, JANÉ, Jasper Conran, Jeff Co, John Lewis, John Lewis, JOMA, Jordan, Kappa, Karrimor, Kidz Unlimited, Kute, Kylie, LA Gear, Lacoste, LADYBIRD, LAMAZE, Lazy Town, Le Coq Sportif, LEGO, Levis, LITTLE TIKES, LONSDALE, M&Co, MACKAYS, Mamas Papas, MARKS & SPENCER, Marvel, Matalan, MATTEL, MAXI COSI, Mayoral, mckenzie, MEXX, Minecraft, Mini Boden, mini mode, Minion, Minoti, Miss E-vie, Mojang, Monsoon, MORRIS MOUSE, MOTHERCARE, Mutsy, NAFNAF, name it, Navigator, new balance, New Look 915, NEXT, NIKE, No Fear, North Face, Nutmeg, Old Navy, ORIFLAME, Oshkosh, O´NEILL, Pampolina, Pampolina, Patrick, Paw patrol, PEG-PÉREGO, Peppa Pig, PlayStation, Pokémon, Primark, PUMA, Pumpkin Patch, Pumpkin Patch, quiksilver, QUINNY, Ralph Lauren, Rebel, Redherring, REEBOK, Regatta, Replay, reserved, Rip Curl, Riverisland, Rocha.John.Rocha, Roxy, Russell Athletic, S.Oliver, SASSY, Shein, Slazenger, Sophie, St. Bernard, Star Wars, Tammy, TCM, Ted Baker, TESCO, Thomas, Tigerlily, Timberland, tiny ted, Tommy Hilfiger, TOPOLINO, topshop, Trespass, TU, U.S. Polo Assn., UMBRO, Under Armour, Vertbaudet, Yigga, Young Dimension, ZAPF CREATION, Zara

Obchodní podmínky

1. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy jsou položky výslovně uvedené v objednávce (dále jen zboží). Prodávající se zavazuje, že bude dodávat zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží, vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR.

Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objenávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

Veškeré uskutečněné objednávky jsou považovány za ZÁVAZNÉ. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, které jsou k dispozici na www.mimimoda.cz, a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka

Storno objednávky - zákazník nemá možnost stornovat objednávku sám. Storno může provést pouze provozovatel po předchozí domluvě, a to do doby expedice. Po expedici zásilky, již nelze objednávku stornovat.

Nevyzvednutí zásilky - nevyzvednutí zásilky na dobírku není pokládáno za odstoupení od smlouvy a zákazník tak bude požádán o úhradu poštovného. V případě, že nebude toto poštovné uhrazeno do 2 dnů, vyhrazujeme si právo takového zákazníka v budoucnu neobsluhovat.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží nelze z určitých důvodů dodat.

V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

Každý zákazník může mít pouze jednu registraci.

3. Podmínky rezervací

a. Rezervace jsou závaznou objednávkou, proto je nelze rušit.

b. Rezervace jsou vždy na dobu 14 dnů od vložení prvního kusu oblečení do rezervací. Během této doby můžete kdykoliv přidávat jakékoliv zboží.

c. Uzavírání rezervací:

- rezervace můžete kdykoliv během 14 denní lhůty sami uzavřít objednávkou
- rezervace jsou uzavřeny automaticky po uplynutí 14 denní lhůty pro rezervace nebo pokud celková cena zboží v rezervacích překročí částku 2000Kč

d. Úhrada objednávky po uzavření rezervací je možná pouze bankovním převodem. Po uzavření rezervací je Vám odeslán potvrzující email s podklady k platbě a rekapitulací objednávky a dále jsou podklady k platbě okamžitě v záložce Podklady k platbě a nákupy

V případě objednávky nad 2000Kč požadujeme platbu předem na náš účet.

e. Při porušení obchodních podmínek nebo neodebrání objednávky, je zákazníkovi možnost rezervací zakázána to samé se týká dobírky.

4. Provozovatel

Provozovatelem eshopu mimimoda.cz je ing. Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 41301 Roudnice nad Labem, IČO: 72640707, kontaktní email: info@mimimoda.cz

5. Způsob úhrady

Bankovním převod - částku zasílejte na účet číslo 183889753/0600, prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 2 dnů ode dne objednávky. U částek překračující 2000 Kč se tato doba zkracuje na 1 den. Na tuto lhůtu nemá vliv, že z nějakého důvodu nedorazil potvrzovací email. Podklady k platbě jsou okamžitě v záložce Podklady k platbě a nákupy
Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, platí cenová nabídka zboží vždy po dobu uveřejnění na www.mimimoda.cz K ceně zboží jsou připočítávány náklady na doručení.

Převod složenkou na účet - částku zasílejte na účet číslo 183889753/0600, uveďte adresu majitele účtu: Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 41301 Roudnice n. L. I zde prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 2 dnů ode dne objednávky. U částek překračující 2000 Kč je tato doba 2 dny.

Dobírka - částku zaplatíte přepravci (Česká pošta) při převzetí zboží.
Zaslání faktury -  Standardním způsobem fakturace je elektronická fakturace. Doklad o zaplacení objednávky je zasílán elektronickou poštou ihned po přičtení úhrady na náš účet na email uvedený v objednávce. Prosíme tedy o zadání správné a funkční emailové adresy. Pokud si přejete zasílat papírové faktury poštou, je to možné. Zaslání papírové faktury je zpoplatněno. Naše daňové doklady splňují veškeré zákonem definované náležitosti a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. §28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví.
Zasíláním daňových dokladů v elektronické podobě se snažíme přispět k ochraně životního prostředí.

6. Autorský zákon

Fotografie zboží  podléhají autorskému zákonu a je zakázáno fotografie jakkoliv šířit dále.Jakékoliv použití fotografií zboží bude mít za následek řešení tohoto prohřešku soudní cestou. Pokud zákazník naše fotografie zneužije nebo použije pro své vlastní účely, nebude již na našem webu obsloužen.

7. Zboží

Naše zboží doplňujeme pravidelně 2x týdně každé pondělí a čtvrtek v 8:00 hod. a řadí se sestupně od nejnovějšího (jak na hlavní straně tak v jednotlivých kategoriích)

Zboží nabízené v našem internetovém obchodě je dovážené z Anglie. Jednotlivé zboží je nafoceno a popsáno. Zboží je nafoceno co nejpřesněji, ale i tak může dojít ke zkreslení barev úpravou fotografií nebo různou světelnou intenzitou, druhem Vašeho monitoru, apod.

Míry uvedené zkratky: d - délka, š - šířka, r - rukáv od krku, n - vnitřní délka nohavice, pas - vždy polovina obvodu.

Stav zboží je rozdělen do několika kategorií:

super - zboží nenošené, nové bez cedulek nebo s minimálními známkami nošení

velmi pěkný - zboží nošené, ale velmi pěkné, vhodné do školky a školy, na parádu

velmi dobrý  - zboží s mírně viditelnými známkami nošení, žmolečky, nějaká malinká vada, většinou také vhodné do školky a školy

dobrý  - zboží s většími známkami nošení, vhodné na donošení nebo na nošení doma

8. Cena

Objednávky placené bankovním převodem jsou expedovány do 3 pracovních dnů po přijetí peněz na náš účet (kromě svátků, víkendů a předem avizovaných dovolených, či při nemoci). Pokud nebude prodávající schopen z jakéhokoliv důvodu zboží dodat, bude kupující neprodleně informován a dohodnut s ním další postup.

Zásilky jsou rozesílány jako Obchodní balíky - tyto balíky mají úložní dobu 7 dnů, po uplynutí této lhůty jsou balíky zasílány zpět. Zásilky jsou doručeny vždy maximálně do 2 dnů od data odeslání, pokud do této doby balíček neobdržíte, kontajktujte svoji poštu.

Kupující je povinen prohlédnout zboží při jeho převzetí. Zjistí-li mechanické poškození obalu zboží, je povinen neprodleně zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození sepsat záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy zboží nese dopravce. Kupující je povinen o míře poškození zboží neprodleně informovat prodávajícího.

Nebude-li objednané zboží zaplaceno do 3 kalendářních dnů od data objednání (u částek překračující 2000 Kč do 2 dnů), bude objednávka automaticky zrušena a zboží bude opět nabízeno v internetovém obchodě dalším kupujícím.

9. Dodací podmínky

Objednané zboží je rozesíláno po celém území České republiky, a to prostřednictvím České pošty. Objednávky jsou expedovány na adresu uvedenou v objednávce do 3 pracovních dnů od jejich přijetí.

10. Způsob doručení

Objednávky jsou rozesílány přes Českou poštu, osobní odběr není možný.
Bankovní převod - poštovné a balné 99,-
Dobírka - poštovné a balné 139,-

Na nové zboží se vztahuje 2 letá záruční doba. Na zboží secondhandové, se záruka nevztahuje.

11. Záruční doba

Nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, zaručujeme Vám právo na vrácení zboží do 14 dnů po obdržení zásilky.

12. Vrácení zboží

V případě, že nejste z jakéhokoliv důvodu se zbožím spokojeni, kontaktujte nás na info@mimimoda.cz

Zaručujeme Vám právo na vrácení zboží v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., kdy  má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit.

Zboží vracejte na adresu:
Zdeněk Ryšánek, Chelčického 929, 413 01 Roudnice nad Labem (bez textu mimimoda.cz)

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku, takový balík nebude přijat. Vrácené zboží musí být čisté a v původním stavu s nálepkou čísla produktu.

Náklady na poštovné při vracení zboží zpět dodavateli hradí zákazník dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.3 Po obdržení zboží vám bude vrácena částka podle dohody na bankovní účet do 7 dnů od přijetí reklamované zásilky.

Odstoupí-li zákazník od smlouvy (vrácení celé objednávky) dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.1 budou mu náklady za dodání zboží vráceny ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.2. V případě, že bude vrácena jen část objednávky, budou náklady za dodání zboží vráceny poměrným způsobem.

Při reklamaci počtu kusů zboží v dodané objednávce, pošlete zpět celou objednávku včetně dodacího obalu. V reklamačním řízení bude porovnána váha Vámi vráceného balíčku s váhou od České pošty.

Vyhrazujeme si právo ukončit obchodní vztah s nakupujícím, jehož reklamace a vracení zboží je neúměrné.

Při vyplňování objednávky nebo registrace prosíme o uvedení správného a funkčního emailu. Všechna komunikaci probíhá elektronickou poštou - potvrzení rezervace, potvrzení objednávky a zaslání podkladů k platbě, zaslání faktury a oznámení o odeslání a zaplacení objednávky. Registrací souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li chtít zrušit zasílání informačních e-mailů kliknete v dolním části informačního emailu na link pro zrušení zasílání.

Pro uskutečnění obchodu a vyřízení Vaší objednávky potřebujeme některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou použity pouze pro vyřízení objednávky. Registrací budete informováni emailem o novinkách a změnách na našich webových stránkách.

13. Emailová adresa

Budete-li chtít zrušit zasílání informačních e-mailů kliknete v dolním části informačního emailu na link pro zrušení zasílání.

14. Ochrana osobních údajů

I.

Základní ustanovení

Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: GDPR) je:

ing. Zdeněk Ryšánek IČ 72640707 se sídlem Chelčického 929, Roudnice nad Labem, 413 01 (dále jen: správce).

Kontaktní údaje správce jsou

adresa: Chelčického 929, Roudnice nad Labem, 413 01

email: info@mimimoda.cz

telefon: 731066336

Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované nebo identifikovatelné fyzické osobě; identifikovatelnou fyzickou osobou je fyzická osoba, kterou lze přímo či nepřímo identifikovat, zejména odkazem na určitý identifikátor, například jméno, lokační údaje nebo síťový identifikátor

II.

Zdroje a kategorie zpracovávaných osobních údajů

Správce zpracovává osobní údaje, které jste mu poskytl/a nebo osobní údaje, které správce získal na základě plnění Vaší objednávky. Správce zpracovává Vaše identifikační a kontaktní údaje a údaje nezbytné pro plnění smlouvy.

III.

Zákonný důvod a účel zpracování osobních údajů

Zákonným důvodem zpracování osobních údajů je plnění smlouvy mezi Vámi a správcem podle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR, oprávněný zájem správce na poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) podle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR, Váš souhlas se zpracováním pro účely poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) podle čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR ve spojení s § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti v případě, že nedošlo k objednávce zboží nebo služby.

Účelem zpracování osobních údajů je vyřízení Vaší objednávky a výkon práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem; při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky (jméno a adresa, kontakt), poskytnutí osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany správce plnit, zasílání obchodních sdělení a činění dalších marketingových aktivit. Ze strany správce dochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 GDPR. S takovým zpracováním jste poskytl/a svůj výslovný souhlas.

IV.

Doba uchovávání údajů

Správce uchovává osobní údaje po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem a uplatňování nároků z těchto smluvních vztahů.

V.

Příjemci osobních údajů

Příjemci osobních údajů jsou osoby podílející se na dodání zboží na základě smlouvy, zajišťující služby provozování e-shopu a další služby v souvislosti s provozováním e-shopu, zajišťující marketingové služby.

VI.

Vaše práva

Za podmínek stanovených v GDPR máte právo na přístup ke svým osobním údajům dle čl. 15 GDPR, právo opravu osobních údajů dle čl. 16 GDPR, popřípadě omezení zpracování dle čl. 18 GDPR. právo na výmaz osobních údajů dle čl. 17 GDPR. právo vznést námitku proti zpracování dle čl. 21 GDPR a právo na přenositelnost údajů dle čl. 20 GDPR. právo odvolat souhlas se zpracováním písemně nebo elektronicky na adresu nebo email správce uvedený v čl. III těchto podmínek.

VII.

Podmínky zabezpečení osobních údajů

Správce prohlašuje, že přijal veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů. Správce přijal technická opatření k zabezpečení datových úložišť a úložišť osobních údajů v listinné podobě, zejména šifrováním a zálohováním datových uložišť, zabezpečení antivirovými programy apod.

VIII.

Závěrečná ustanovení

Odesláním objednávky z internetového objednávkového formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.S těmito podmínkami souhlasíte zaškrtnutím souhlasu prostřednictvím internetového formuláře. Zaškrtnutím souhlasu potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

 


Přihlášení